loader

Naše nabídka strun se rozrostla o nové struny na hudební nástroj kytar-banjo. Kytar-banjo je šestistrunný, zvukově výrazný hudební nástroj, spjatý s country hudbou. Ladění je obdobné jako u akustické kytary, avšak tento nástroj vyžaduje jiný hudební styl i struny určené speciálně pro něj.

Kytar-banjo je šestistrunný, zvukově výrazný hudební nástroj, spjatý s country hudbou. Ladění je obdobné jako u akustické kytary, avšak tento nástroj vyžaduje jiný hudební styl i struny určené speciálně pro něj.

Firma GORSTRINGS – český výrobce hudebních strun, vám přináší celou paletu originálních strun na kytar-banjo, od tradičních modelů až po dnešní technicky nejmodernější. Dva z modelů zachovávají starší osvědčené technické detaily retro strun (z let 1960 až 2000), další čtyři modely pak představují zcela nové sady strun, kde jsou použity dnešní kvalitní výrobní materiály a moderní ovíjecí technologie.

Zvláštní důraz je věnován životnosti strun, poprvé s využitím nanomateriálů a povrchové úpravy, struny tak patří do zcela nové generace strun nazývané OPTISTRINGS.

 

 
GORSTRINGS

GORSTRINGS
Bohumil Gorčík
IČ: 42673828
DIČ: CZ520410336

Vápenice 1
687 74 Starý Hrozenkov
Česká republika

Copyright © GORSTRINGS
1992–2023

Made in Czech Republic