Mandoliny Resophonic Ukulele Kytary Sirius Guitar banjo

Sirius je legendární značkou českých kovových strun pro akustické kytary, s více než 40letou tradicí. Pro jejich příjemný zvuk, pohodlnou hru, dostupnost a příznivou cenu, si tyto struny získaly v České republice i v zahraničí oblibu...
...více informací


UKULELE – je malý havajský drnkací hudební nástroj, tvarem podobný kytaře. Pro kvalitní hru na každý typ ukulele je nezbytná správná volba strun.

Právě takovou základní paletu strun vám nyní nabízí česká firma GORSTRINGS v počtu 7 typů sad strun, v provedení velikosti nástrojů: Soprán, Koncert, Tenor a Baritone. Všechny struny jsou zhotoveny výhradně z osvědčených, vzhledově atraktivních materiálů. Jednotlivé struny jsou na rozsah ladění optimalizovány do ideálních sad s cílem dosažení okamžité zvukové odezvy v jasném tónovém výkonu, potřebném pro kvalitní dynamickou hru vašeho ukulele.

Sady tvoří v převážné většině hladké struny různých průměrů a materiálových vlastností, v typickém barevném rozlišení (Cristal, Titanium, Black) a dále struny ovinuté postříbřeným měděným drátem. Důležité je uvést, že mimo optimalizované sady umožňuje škála jednotlivých strun (viz tabulka) hudebníkovi nejen výměnu strun již opotřebených, ale s ohledem na jejich délky i další skladby sad dle vlastních představ.

The UKULELE is a small, guitar-like string instrument originating in Hawaii. To ensure optimal sound quality on any type of ukulele, it is necessary to choose the right strings.

GORSTRINGS, based in the Czech Republic, now offers a full range of 7 types of string sets covering each type of ukulele: soprano, concert, tenor, and baritone (see table). All strings are based on a proven design and use only the finest and most visually-attractive materials. Each string in a set is optimized with the goal of providing an immediate audio response and a clear tone, all necessary for the dynamic sound your ukulele is capable of.

Each set consists of a combination of "plain" strings of varying diameter and material characteristics and come in three different colors (crystal, titanium, and black) depending on the type of string. Sets also include wound strings made from silver-plated copper wire. One should note that although each set is optimized to produce the best sound when played together, individual strings can be combined with strings from other sets and still retain their aural quality. The number of combinations is limited only by the length of the strings and your imagination!


Nabídka Ukulele strings 2013 (PDF)

obsah webu
. Úvod
. Novinky
. Historie
. Katalog
. Mandolíny
. Resophonic Guitar
. Ukulele
. Kytary / Universal
. Sirius
. Guitar Banjo
. Kontakt
All rights reserved © 2008 Gorstings Designed by © 2008 GRAFIKART