Gorstrings logo
Mandoliny Resophonic Ukulele Kytary Sirius Guitar banjo

Sirius je legendární značkou českých kovových strun pro akustické kytary, s více než 40letou tradicí. Pro jejich příjemný zvuk, pohodlnou hru, dostupnost a příznivou cenu, si tyto struny získaly v České republice i v zahraničí oblibu...
...více informací


SIRIUS je legendární značkou českých kovových strun pro akustické kytary s více než čtyřicetiletou tradicí. Pro jejich příjemný zvuk, pohodlnou hru, dostupnost a příznivou cenu si tyto struny získaly v České republice i v zahraničí oblibu u tisíců kytaristů od nejmladších až po ty nejstarší, které spojují vzpomínky na hru na akustické kytary na letních táborech, vandrech, či posezeních s přáteli. 

Na základě dosavadních výrobních zkušeností, se nyní tato řada kovových akustických strun rozšiřuje o dalších 7 nových modelů pod značkou SIRIUS Gold. Tyto zcela nové modely se od původní retro řady zásadně odlišují kovovou konstrukcí, kde statický základ tvoří již standardní hexagonální ocelové dráty ovinuté dráty z osvědčené slitiny bronz 80/20. K ovíjení je použit technologický systém automatického tlakového ovíjení pro dosažení maximálního sepětí mezi nosným a ovíjecím drátem a pro dosažení vyšší životnosti a zvukové brilance strun. Povrch strun SIRIUS Gold je nově chráněn s využitím nanomateriálů a povrchové úpravy pomocí unikátního systému GOR-nanoKapsl účinným nanofilmem proti negativním vlivům alkalického prostředí a oxidaci a vzniká tak zcela nová generace strun - OPTISTRINGS - s vyšší životností, při zachování přirozených povrchových vlastností a příjemné hry. 

Nyní je už na každém hudebníkovi, aby si na tuto českou značku strun zahrál a sám porovnal a vyhodnotil poměr jejích užitných vlastností a ceny s obdobnými strunami na trhu od zahraničních výrobců.


Nabídka Sirius Gold (PDF)Sirius je legendární značkou českých kovových strun pro akustické kytary, s více než 40letou tradicí. Pro jejich příjemný zvuk, pohodlnou hru, dostupnost a příznivou cenu, si tyto struny získaly v České republice i v zahraničí oblibu u tisíců kytaristů, od nejmladších až po ty nejstarší, které spojují vzpomínky na hru na akustickou kytaru na letních táborech, vandrech, či posezeních s přáteli.

Na základě dlouholetých výrobních zkušeností se nyní řada kovových akustických strun Sirius rozšiřuje o další dvě nové modelové řady, Sirius Gold a Sirius PB. Řady Sirius Gold (Bronz 80/20) i Sirius PB (Phosphor Bronze) pak obsahují každá 7 sad strun, které se od původní retro řady Sirius zásadně odlišují svou kovovou konstrukcí, kde statický základ tvoří již standardně hexagonální ocelové dráty ovinuté dráty z osvědčených slitin Bronz 80/20 a oblíbené slitiny Phosphor Bronze (PB).

K ovíjení je použit originální technologický systém automatického tlakového ovíjení, pro dosažení maximálního sepětí mezi nosným a ovíjecím drátem, a následně i docílení vyšší životnosti a zvukové brilance strun, s využitím nanomateriálů a jejich povrchové úpravy pomocí unikátního systému 
GOR-nanoKapsl. Povrch konstrukce strun Sirius Gold i Sirius PB je tak nově chráněn účinným nano filmem proti negativním vlivům alkalického prostředí a proti oxidaci, a vzniká zcela nová generace strun – OPTISTRINGS s vyšší životností, při zachování přirozených povrchových vlastností a příjemné hry na tyto struny. Nyní je na každém hudebníkovi, aby si na tuto českou značku strun zahrál a sám porovnal a vyhodnotil poměr jejich užitných vlastností a ceny s obdobnými strunami na trhu od zahraničních výrobců.


Nabídka Sirius PB (PDF)

obsah webu
. Úvod
. Novinky
. Historie
. Katalog
. Mandolíny
. Resophonic Guitar
. Ukulele
. Kytary / Universal
. Sirius
. Guitar Banjo
. Kontakt
All rights reserved © 2008 Gorstings Designed by © 2008 GRAFIKART