loader

SIRIUS® Gold je zcela nová modelová řada strun, které se od původní retro řady zásadně odlišují kovovou konstrukci, kde statický základ tvoří již standardní hexagonální ocelové dráty ovinuté dráty z osvědčené slitiny bronz 80/20. Povrch strun SIRIUS® Gold je nově chráněn s využitím nanomateriálů a povrchové úpravy pomocí unikátního systému GOR-nanoKapsl.

SIRIUS® je legendární značkou českých kovových strun pro akustické kytary s více než čtyřicetiletou tradicí. Pro jejich příjemný zvuk, pohodlnou hru, dostupnost a příznivou cenu si tyto struny získaly v České republice i v zahraničí oblibu u tisíců kytaristů od nejmladších až po ty nejstarší, které spojují vzpomínky na hru na akustické kytary na letních táborech, vandrech, či posezeních s přáteli.

Na základě dosavadních výrobních zkušeností, se nyní tato řada kovových akustických strun rozšiřuje o dalších 7 nových sad pod značkou SIRIUS® Gold. Tato zcela nová řada se od původní retro řady zásadně odlišuje kovovou konstrukcí, kde statický základ tvoří již standartní hexagonální ocelové dráty ovinuté dráty z osvědčené slitiny bronz 80/20. K ovíjení je použit technologický systém automatického tlakového ovíjení pro dosažení maximálního sepětí mezi nosným a ovíjecím drátem a pro dosažení vyšší životnosti a zvukové brilance strun.

Povrch strun SIRIUS® Gold je nově chráněn účinným nano filmem proti negativním vlivům alkalického prostředí a proti oxidaci, a vzniká zcela nová generace strun – OPTISTRINGS s vyšší životností, při zachování přirozených povrchových vlastností a příjemné hry na tyto struny.

Všechny struny Sirius – OPTISTRINGS jsou baleny do sáčků z antikorozní folie, která vnitřním odpařováním v sáčku i v krabičkách se strunami vytváří ochranné inhibiční, ale netoxické prostředí.

 

 

GORSTRINGS

GORSTRINGS
Bohumil Gorčík
IČ: 42673828
DIČ: CZ520410336

Vápenice 1
687 74 Starý Hrozenkov
Česká republika

Copyright © GORSTRINGS
1992–2023

Made in Czech Republic